Apie mus

Tegas Engineering projektuoja bei gamina elektroniką automobiliams su duju įrangą. 2013 metais įmonė įkūrė patyrę automobilių dujų įrangos elektronikos projektuotojai bei vadybininkai.

Darbo sritys:

  1. Sekvencinis dujų įpurškimas (IV karta)
  2. Dujų dyzelinė sistema
  3. Skystosios dujų fazės įpurškimas į įsiurbimo kolektorių (V karta)

Įmonės produkcija

Mūsų gaminama produkciją yra mūsų projektuotojų originalus sprendimai bei išradimai. Todėl skiriame daugiausiai dėmesio į technines mūsų produkcijos savybes. Mes ne tik nuolat stebime pasaulines autodujų įrangos tendencijas, tačiau ir patys įdiegiame naujas originalias naujovės į mūsų gaminius. Įmonės produkcija išsiskiria techninių sprendimų paprastumu, universalumu ir prieinamumu. Mūsų kompanijos produktai parduodami įvairiose pasaulio šalyse, tai rodo, kad Tegas Engineering gaminiai atitinka skirtingų žemynų rinkos reikalavimais.

Techninė pagalba

Mūsų inžinieriai nuolat glaudžiai bendradarbiauja su dujų įrangos montuotojais, todėl teikiame kvalifikuota pagalbą. Daugelis mūsų klientų pastabų bei pasiūlymų mes analizuojame ir įdiegiame į mūsų gaminius. Mūsų techninio palaikymo unikalumas yra tai, kad jį vykdo mūsų inžinieriai: telefonu, elektroniniu paštu, o taip pat per mūsų forumą

Bendradarbiavimas su pirmaujančiomis pasaulio įmonėmis.

Mūsų įmonės bendradarbiavimas su pirmaujančiais pasaulyje autodujų gamintojais, sustiprino mūsų pozicijas, kaip patyrusios bei profesionalios komandos. Mes turime didelę patirtį įgyvendinant kūrimo projektus trečiosios šalies bendrovėms.

Autodujų komponentų tiekimas

Turime glaudžius ryšius su autodujų gamintojais, todėl prekiaujame dujų įrangos komponentais. Asortimentas sudaro Vialle, Tomasetto, Alex, Rail Spa, OMVL komponentai.

 

Kokybės politika

UAB „Tegas“ – automobilių dujų įpurškimo elektronikos gamybos ir projektavimo įmonė. Esame sukaupę daugiau negu penkiolikos metų patirtį  šioje srityje. Projektuojame ir gaminame dujų įrangą automobiliams ir užtikriname profesionalų techninį palaikymą.

UAB „Tegas“ misija

Kurti patvarią, naujos kartos automobilių dujų įpurškimo elektroniką, vystant aukštas technologijas ir prisidedant prie aplinkos tausojimo.

UAB „Tegas“ vizija

Tapti ekonominės klasės automobilių dujų įpurškimo elektronikos gamybos lyderiu Europos bei Azijos šalyse.

Veiklos principai

Siekdami kuo geriau patenkinti suinteresuotų šalių lūkesčius, 2016 m. įdiegėme kokybės vadybos sistemą atitinkančią ISO 9001:2015 standarto reikalavimus. Atsižvelgdami į tai, įsipareigojame:

Kokybės politika yra nuolat peržiūrima, prieinama visoms suinteresuotoms šalims, ji žinoma ir suprantama visiems darbuotojams ir asmenims, dirbantiems įmonės vardu.

iso sertifikat

SGS_ISO 9001_TCL_LR